Skip to main content

Znajdź najlepsze mieszkanie

Mieszkania w Modern Mokotów wyróżniają się dopracowaną w każdym detalu architekturą, ponadstandardową wysokością pomieszczeń oraz funkcjonalnymi układami, dzięki którym stworzysz komfortową aranżację dostosowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo dla pełnej wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy przestronne balkony i loggie, pozwalające na powiększenie dziennej strefy wypoczynku i relaksu.

Modern Mokotów
Zamieszkaj w dzielnicy
bliższej życia

Tu naładujesz się dobrą energią do życia.
Tu poczujesz autentyczną atmosferę centrum nowoczesnego miasta.
Tu zatopisz się w zieleni.
Tu złapiesz oddech.
Tu spotkasz przyjaciół.

Micro-dzielnica

Modern Mokotów to nowa micro-dzielnica zaprojektowana dla tych, którzy poszukują najlepszego życia w sercu wielkiego miasta. Wybudowana w miejscu dawanych zakładów Unitry, czerpie inspirację ze swojego post-industrialnego dziedzictwa, tworząc nowy krajobraz Mokotowa.
Modern Mokotów to otwarta na wszystkich, zielona przestrzeń, którą wypełnią miejsca spotkań - nowy park linearny, pasaż z kawiarniami, restauracjami, sklepami i punktami usługowymi, skwery i place, zielone dziedzińce, ogrody oraz biegnąca przez cały kwartał ścieżka sąsiedzka.

Śladami dawnej nowoczesności

W elewacjach budynków widoczne są inspiracje designem kultowych radioodbiorników i nawiązania do rytmu konstrukcji fabrycznych hal. Fragmenty wykończenia ścian we wnętrzach części wspólnych to reminiscencje układów scalonych. Przebieg ścieżek na dziedzińcach oraz wokół placu zabaw nawiązuje do linii tras impulsów elektrycznych na drukowanych płytkach z logo UNITRA.

Tak trzeba mieszkać!

Mieszkania w Modern Mokotów zaoferują swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia.
Przemyślany, maksymalnie funkcjonalny układ pomieszczeń zapewni więcej wolności w aranżacji mieszkania, a ponadstandardowa wysokość i duże okna zagwarantują więcej słońca i światła o każdej porze roku.
Przestrzeń wokół budynków wypełnią zieleń i miejsca spotkań. Nowy park linearny, zielone dziedzińce, skwery, ogrody oraz biegnąca przez cały kwartał ścieżka sąsiedzka pomogą złapać oddech. Pasaż z kawiarniami, restauracjami, sklepami i punktami usługowymi pozwoli wygodniej spotykać się ze znajomymi i sprawi, że wszystko, czego potrzeba na co dzień, będzie na wyciągnięcie ręki.

Wyjątkowa jakość wnętrz

Paleta kolorystyczna i styl materiałów wykończeniowych elewacji będą mieć swoje przedłużenie w eleganckich wnętrzach części wspólnych. Wysoka jakość i indywidualnie zaprojektowane elementy obejmą między innymi szlachetny beton architektoniczny, unikalnie zaprojektowane metalowe detale, podwieszane sufity w holach głównych i nowoczesne oświetlenie.

Wejścia wyróżnia metal lakierowany w eleganckim szampańskim kolorze i indywidualnie zaprojektowany wzór odcisku w betonie architektonicznym.

W hollach wejściowych dekoracyjne farby strukturalne, podłogi wykończone płytkami w stylu terrazzo i stonowane oświetlenie tworzą elegancką strefę wejścia do każdego z mieszkań.

Wejścia wyróżnia metal lakierowany w eleganckim szampańskim kolorze i indywidualnie zaprojektowany wzór odcisku w betonie architektonicznym.

Starannie wykończone klatki schodowe i hole windowe są spójne ze stylem budynku, a dodatkowe windy w wyższych częściach obu budynków podnoszą komfort użytkowania.

Starannie wykończone klatki schodowe i hole windowe są spójne ze stylem budynku, a dodatkowe windy w wyższych częściach obu budynków podnoszą komfort użytkowania.

Dzięki aplikacji Blue Bolt estetyka łączy się z funkcjonalnością i wygodą zdalnego otwierania drzwi wejściowych i przywoływania windy.

Z myślą o dobrym życiu

Dopracowana architektura, doskonała ekspozycja, przestrzenne loggie, tarasy i balkony, które powiększają strefę dzienną, ponadstandardowa wysokość pomieszczeń oraz elastyczne układy pozwolą Ci stworzyć funkcjonalną i wygodną aranżację, niezależnie od powierzchni mieszkania.

W miłym sąsiedzkim gronie

Ogólnodostępne ogrody, dziedzińce, otwarte place zabaw i sąsiedzka ścieżka to podstawy wspólnego sąsiedzkiego życia. Ale w Modern Mokotów lokalna społeczność mieszkańców ma dla siebie dużo więcej udogodnień i miejsc, którymi można cieszyć się razem.

Wspólne tarasy

Zielone przestrzenie sąsiedzkiej integracji znajdują się na dachach niższych części budynków mieszkalnych.

Klub mieszkańca

Ze strefą workoutu i bezpośrednim połączeniem ze ścieżką sąsiedzką i placem zabaw.
To idealne miejsce na większe przyjęcia, spotkania czy sąsiedzkie wydarzenia.

Sąsiedzki warsztat

Miejsce do majsterkowania na poziomie garażu. Specjalnie dla fanów hasła „zrób to sam”.

Coworking

Przestrzeń do pracy w ramach klubu mieszkańca – zaprojektowana zgodnie z potrzebami sąsiedzkiej społeczności.

Wspólne tarasy

Zielone przestrzenie sąsiedzkiej integracji znajdują się na dachach niższych części budynków mieszkalnych.

Sąsiedzki warsztat

Miejsce do majsterkowania na poziomie garażu. Specjalnie dla fanów hasła „zrób to sam”.

Grupę Echo-Archicom tworzą: (1) Echo Investment S.A. wraz ze spółkami inwestycyjnymi powiązanymi kapitałowo z Echo Investment S.A., powołanymi w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym i których pełna lista znajduje się na stronie internetowej Lista spółek zależnych oraz (2) Archicom S.A. wraz ze spółkami inwestycyjnymi powiązanymi kapitałowo z Archicom S.A. powołanymi w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym i których pełna lista znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów Grupę Echo-Archicom tworzą: (1) Echo Investment S.A. wraz ze spółkami inwestycyjnymi powiązanymi kapitałowo z Echo Investment S.A., powołanymi w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym i których pełna lista znajduje się na stronie internetowej Lista spółek zależnych oraz (2) Archicom S.A. wraz ze spółkami inwestycyjnymi powiązanymi kapitałowo z Archicom S.A. powołanymi w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym i których pełna lista znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów Grupę Echo-Archicom tworzą: (1) Echo Investment S.A. wraz ze spółkami inwestycyjnymi powiązanymi kapitałowo z Echo Investment S.A., powołanymi w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym i których pełna lista znajduje się na stronie internetowej Lista spółek zależnych oraz (2) Archicom S.A. wraz ze spółkami inwestycyjnymi powiązanymi kapitałowo z Archicom S.A. powołanymi w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym i których pełna lista znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów
**Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami inwestycyjnymi z Grupy Echo*, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem Lista zaufanych partnerów

Pamiętaj, Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Administratorem Pani /Pana danych osobowych jest Echo Investment S.A. z siedzibą przy al. Solidarności 36, 25-323 Kielce. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych oraz przysługujących Ci prawach znajdują się w Polityce prywatności

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!