Skip to main content

Echo Residential by Archicom
– marka godna zaufania!

Renoma i wiarygodność marki Archicom budowane od 37 lat we Wrocławiu wzbogacone 27-letnimi kompetencjami Echo Investment w realizacji wyjątkowych projektów mieszkaniowych w największych polskich aglomeracjach. Łącznie to ponad pół wieku doświadczenia, kilkadziesiąt oddanych do użytku projektów i dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Nasze inwestycje mieszkaniowe realizujemy pod dwoma szyldami. Przedsięwzięcia w Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz Poznaniu sygnowane są marką Echo Residential by Archicom natomiast we Wrocławiu brandem Archicom S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem posiadającym bogate doświadczenie i kompetencje w projektowaniu i realizacji miastotwórczych oraz wielofunkcyjnych projektów o charakterze destinations. To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu, a naszymi flagowymi inwestycjami są Browary Warszawskie i łódzka Fuzja.

Wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni przyjaznych mieszkańcom. Tworzymy projekty pełne zieleni, gdzie wszystko czego potrzebujesz, jest bliżej Ciebie.

Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo transakcji i wsparcie na każdym etapie zakupu mieszkania. Znakiem rozpoznawczym marki Echo Residential by Archicom jest terminowość i co za tym idzie przekazywanie zakupionych lokali w ustalonym czasie oraz standardzie.

Łączne doświadczenie firm tworzących markę
Echo Residential by Archicom:

w sumie ponad pół wieku

na rynku

425

ukończonych
inwestycji

ponad 2,8 mln m2

wybudowanej
powierzchni

ponad 21 tys.

oddanych
mieszkań