Skip to main content

Energetyzująca lokalizacja
W 15 minut do wszystkiego,
co ważne dla życia

Modern Mokotów położony jest w kwartale ulic Wołoskiej, Marynarskiej, Domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca z bliskością parków i miejskich atrakcji Starego Mokotowa. W promieniu kilkuminutowego spaceru lub rowerowej przejażdżki znajdziesz wszystko, co potrzebne, by cieszyć się miejskim życiem.

Liczne linie
autobusowe
i tramwajowe

w bezpośrednim sąsiedztwie

Stacje Veturilo

i rozwinięta sieć ścieżek
rowerowych

Mniej niż 1 km

do stacji SKM Służewiec

Mniej niż 1,5 km

do stacji metra

Mniej niż 1,5 km

do trasy S79 / S2

Liczne linie
autobusowe
i tramwajowe

w bezpośrednim sąsiedztwie

Stacje Veturilo

i rozwinięta sieć ścieżek
rowerowych

Mniej niż 1 km

do stacji SKM Służewiec

Mniej niż 1,5 km

do stacji metra

Mniej niż 1,5 km

do trasy S79 / S2

Wygodna codzienność

Modern Mokotów został zaprojektowany tak, aby Twoje życie było łatwiejsze – aby wszystko to, czego na co dzień potrzebujesz było zawsze w zasięgu ręki.

Zapach kawy i smak dobrej kuchni

Modern Mokotów to nowa przestrzeń na lokalne kulinarne doświadczenia dla mieszkańców i sąsiadów. Odkryj je i rozsmakuj się w zaletach miejsca.

Wszystko, co najważniejsze

Okolice Modern Mokotów pełne są miejsc, z których emanuje radość życia. Łatwo znajdziesz tu przestrzeń i czas, by rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Rodzinnie w każdym calu

Dla najmłodszych mamy nie tylko place zabaw! Parę minut spacerem od Modern Mokotów Echo Residential by Archicom zbuduje przyjazną dzieciom oraz innowacyjnie zaprojektowaną szkołę podstawową.

Oddech zieleni - Mieszkaj w otoczeniu parków, skwerów i ogrodów

Modern Mokotów to zielono-błękitna infrastruktura, która pozytywnie wpływa na jakość życia w miejskim ekosystemie. Ogólnodostępne tereny rekreacji są kluczowymi składnikami projektu: to prawie 1,5 ha miejskiego parku wzdłuż ulicy Wołoskiej i 2,1 ha starannie zaprojektowanej zieleni wewnątrz osiedla.

Sąsiedzka ścieżka

Wewnątrz osiedla na przechadzkę zaprosi Cię zielona ścieżka sąsiedzka. Zaczyna się w południowej części inwestycji malowniczymi schodkami i pięknie zazielenioną rampą. Unosząc się wraz z terenem, prowadzi spacerowiczów wzdłuż placu zabaw, zacisznych sąsiedzkich ogrodów i zielonych dziedzińców.

Park sąsiedzkich aktywności

Zieloną wizytówką Modern Mokotów jest Aleja Lipowa, będąca niekwestionowaną ozdobą całego kwartału. To park linearny z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi, rekreacyjną zielenią i wieloma zacisznymi miejscami odpoczynku.

Plac zabaw i radosnych odkryć

Wielofunkcyjny plac zabaw, centralnie położony w wewnętrznej zielonej strefie pierwszego etapu Modern Mokotów, został wyposażony tak, by dopełniać funkcje parku linearnego, cieszyć dzieci w każdym wieku, a rodzicom stworzyć kameralną przestrzeń wytchnienia.

Ogrody trzech kolorów

Każdy z dziedzińców budynków Modern Mokotów ma swój odrębny motyw. Obsadzone roślinnością o barwnych dominantach i umeblowane wygodnym wyposażeniem do odpoczynku będą miłymi miejscami sąsiedzkich spotkań na świeżym powietrzu wśród zieleni.